Mar 07

Türkiye’de üretilen araba markalarından olan Hyundai, geniş yelpazeli araç modelleri ile bilinmekte. Küçük ve ekonomik Hyundai Getz’de oldukça tutulan bir modeli. Yenilenen Hyundai Getz Enerjisini hiç kaybetmeyenlerin otomobili.

Konfor, Ergonomi, Performans.

Yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, fasılası ayarlanabilir ön cam silecekler, Radyo-CD-MP3 çalar, elektrik kumandalı ön ve arka camlar, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, klima ve polen filtresi, dijital bilgi ekranı, isteğe bağlı deri direksiyon simidi ve vites topuzu, otomatik vites seçeneği, sunroof gibi ayrıntılarla bütün yolculuklar artık çok daha keyifli…

Yerinde duramayacak kadar heyecanlı, dinamikliğini hiç kaybetmeyecek kadar güçlü olmayı kim istemez ki.
Getz Cool, çarpıcı tasarımı ve yüksek performansı ile hayatınıza yeni bir tarz getirecek. Sadece siyah ve kırmızı, 3 kapılı Getz Cool, özgürlüğün tadını çıkarmak isteyenlere…
60/40 (iki parçalı) asimetrik ve çift katlanabilen koltuklar sayesinde Getz’inizin bagaj hacmi geniş mi geniş. Ayrıca, anahtarla uğraşma zahmetini ortadan kaldıran, uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi; dış ısı, toplam kilometre, ortalama yakıt tüketimi gibi sayısal verilere kolaylıkla ulaşabileceğiniz dijital bilgi ekranı gibi özellikleriyle Getz, yolculuğu eğlenceye dönüştürüyor.
Isıtmalı ve elektrik kumandalı yan aynalar.
Trafikte büyük rahatlık sağlayan otomatik vites seçeneği
Aydınlatmalı torpido gözü
Koltuk arası cep
İç mekanın pratik kullanımına olanak veren ön koltuk arka cepleri

Bagaj içi eşya sabitleme filesi
Getz Cool’a özel 15″ alaşımlı jant
Ön yolcu koltuğu arkası eşya taşıma kancası

Gücü testlerle onaylanmış sağlam çelik gövdesi, kapı içi emniyet kirişleri ve darbe emici tamponları ile Hyundai Getz sağlam ve güvenli bir şehir otomobili.
Ön-arka disk fren
Çarpışma testlerinde üstün başarı.
Sürücü, yolcu, yan hava yastıkları ve kaza anında katlanabilen direksiyon mili
Fren yapıldığında dengeli ve güvenli duruş sağlayan EBD destekli ABS fren sistemi
Geniş ön cam, benzersiz görüş açısı

Hyundai Getz’in 16 subaplı farklı motor seçenekleri ile bırakın gücünüz sizi yönlendirsin…

Dizel motorlarda kullanılan VGT (Değişken Geometrili Turboşarj) teknolojisi sayesinde gaza basıldığında motor, anında tepki verir ve motor gücünde/ekonomisinde fark edilen bir artış sağlanır.

Not: Fazlaca bilgi ve satış fiyatları ve diğer hyundai modelleri için yetkili satıcı sitelerine bakınız.

written by admin \\ tags: , ,

Leave a Reply