Kas 12

Tüm dünya üzerindeki marketlerde önemli bir yer tutan ve yeni üretimler başlatan KIPOR Jeneratör, süper sessiz jeneratörler, dijital jeneratörler, seyyar aydınlatma projektörleri ve IGBT teknolojisinde kaynak jeneratör setlerini de üretimine katarak gelişimine devam etmektedir.

Bu jeneratörlerin üretimindeki genel amaç sarsılmaz bir bir gelişme üzerine temellendirilmiş olmasıdır. Her bir yeni üretim KIPOR Jeneratörün müşterilerinin farklı ihtiyaçlarıyla, farklı istekleriyle karşılaşıldığından geniş güç aralığı ile müşteri isteklerine cevap verebilmektedir. KIPOR Jeneratör daima müşterilere çok ekonomik ve çok güvenilir jeneratörlerin en iyisini sunmaya çalışmaktadır.

Genel amaçlı jeneratörler eşsiz performansı ve fiyat oranıyla çok popülerdir. Bununla birlikte KIPOR Jeneratör ürünlerini pazarlamanın, önderlik etmenin yanı sıra müşterilerin yararlanmaları için genel amaçlı jeneratörler geliştirmeye devam etmektedir.

KIPOR Jeneratör; Çin’in ilk jeneratör üreticisi olarak, invertör teknolojisi içeren dijital jeneratör setlerini geliştirmiştir. İnvertör teknolojisi ile çıkış gücü sabit tutulmuş, egzost çıkışı ve ses seviyesi en az limite indirilmiştir.

Kipor marka jeneratör modelleri 3 çeşittir :

  1. Dizel Jeneratörler;  2,2 – 19 kVA arası güç üretmektedir.
  2. Benzinli Jeneratörler; 3 – 12 kVA arası güç üretmektedir.
  3. Dijital Jeneratörler; 1,2 – 6,5 kVA arası güç üretmektedir.

written by admin \\ tags: , , , , , ,

Leave a Reply